Muzeum Marcepanów otwarte w soboty
Muzeum Marcepanów w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na sobotnie warsztaty.
Zaraza w miejskich murach - wirtualny spacer
W najbliższą sobotę (30 stycznia 2021 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy na drugi w tym roku wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

Wystawa fotograficzna
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do obejrzenia wystawy online : "Spacerem po Piotrkowie"
Inne niż królewski - wirtualny spacer
Już w najbliższą sobotę (16 stycznia 2021 roku) o godzinie 14:00 rozpocznie się pierwszy w tym roku wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

Wystawa plenerowa piotrkowskiego Muzeum
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do obejrzenia nowej wystawy plenerowej: „Budowanie państwowości i demokracji. Wybrane wiece, zjazdy i sejmy piotrkowskie”. 
23-12-2020

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt
Wiary, która odmieni nasze serca, Nadziei, że jutro będzie lepsze, Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu. Zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy. Zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim życzy wesołych świat Bozego Narodzenia!
Wystawa w ramach projektu Muzeum Legionów
W ostatnim czasie w siedzibie Muzeum Legionów Polskich odbyło się otwarcie wystawy w ramach projektu " Od muzeum do muzeum. Realizacja idei Muzeum Legionów w Piotrkowie Trybunalskim w stulecie Bitwy Warszawskiej" finansowanego ze środków województwa łódzkiego.
Hybrydowa wystawa w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na hybrydową wystawę malarstwa: Dominik Woźniak "Rok 2020".
16-12-2020

Wystawa w Mediatece

Wystawa w Mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na wystawę prac Elżbiety Makagon pt. „Sukces szyty na miarę” z cyklu „Malowane nitką i pędzlem”.
Wstępna wersja kalendarza turystycznego na 2021 rok
Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną wersją kalendarza turystycznego na 2021 rok.