W najbliższą środę (1.03) w ramach projektu Gemis w Mediatece 800-lecia odbędzie się seminarium pn. „Równość płci. Teoria i praktyka”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
GEMIS to 3-letni projekt współfinansowany przez program Europa dla Obywateli, w którym bierze udział ośmiu partnerów z siedmiu krajów. Projekt koncentruje się na zwiększaniu uczestnictwa kobiet w życiu społecznym i ograniczaniu dyskryminacji ze względu na płeć promując konkretne działania realizowane lokalnie, w administracji publicznej.

W najbliższą środę (1.03) w ramach projektu w Mediatece 800-lecia odbędzie się seminarium pn. „Równość płci. Teoria i praktyka”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Początek o godzinie 10:00.

Prelegenci:
- dr Edyta Weigel, socjolożka, wykładowczyni w Szkole Wyższej Ekonomii i Zarządzania w Łodzi, właścicielka firmy działającej w ramach Konsorcjum Cogito, specjalizująca się w obszarze rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i sektora NGO, trenerka, edukatorka.
- mgr Agnieszka Frączek, psycholożka, psychoterapeutka, właścicielka firmy Instytut Psychoedukacji i Coachingu, wykładowczyni akademicka, trenerka i coach, specjalistka z zakresu psychologii edukacji i psychologii społecznej.

*Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukiwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań studentów.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót