Koncert
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert pt.:" W cudacznym ZOO".
Jubileusz X-lecia grupy teatralnej
Zapraszamy serdecznie 17 maja 2022 roku o godzinie 18:00 do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Słowackiego 13. Tego dnia uroczyście świętować będziemy Jubileusz X-lecia grupy teatralnej „Boczny Tor”.
11-05-2022

Noc Muzeów 2022

Noc Muzeów 2022
Już w najbliższą sobotę 14 maja Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasa na Europejską Noc Muzeów.
Inauguracja festiwalu
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza 13 maja o godzinie 19:00 na wystawę i koncert inaugurujące Festiwal "Pomiędzy słowem a obrazem - Przejścia".
Spektakl
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (14 maja) na spektakl Grupy Teatralnej Forma pt. „Ubu Król” na podstawie dramatu Alfreda Jarry’ego. Początek o godzinie 19:00.
Tak dentyści rwali zęby - wystawa w Muzeum
Piotrkowskie muzeum zaprasza na wernisaż wystawy „Urok dawnego gabinetu stomatologicznego”. W czasie trwania ekspozycji zaprezentowane zostaną eksponaty od okresu Starożytnego Rzymu aż do okresu PRL. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 14 maja o godzinie 17:00 w Zamku Królewskim.
„Lamb” - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans już w czwartek, 12 maja.
Szlakiem kulinarnych specjałów Piotrkowa
W sobotę (14 maja 2022 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Koncert piosenek współczesnych -
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza już 6 maja o godzinie 19:00 na koncert piosenek współczesnych - "A miało być, jak we śnie..."
Nocna Wieża Ciśnień
7 maja (sobota) zapraszamy na możliwość zobaczenia nocnych widoków Piotrkowa Trybunalskiego z Wieży Ciśnień.