Dzieje księgarstwa w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (19 czerwca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
Wystawa Aleksandry Bubis w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę malarstwa Aleksandry Bubis "Echa".
Piotrkowska penitencja w obronie sprawiedliwości
W najbliższą sobotę (12 czerwca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
25 pułk piechoty w Piotrkowie - wystawa w Muzeum
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę zatytułowaną: "25 pułk piechoty w Piotrkowie. W 100. rocznicę przybycia do miasta".
Wystawy w Mediatece 800-lecia
Od czerwca w Mediatece 800-lecia są dostępne do oglądania dwie wystawy
Szlakiem dawnych hoteli Piotrkowa
W najbliższą sobotę (5 czerwca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
Spektakl muzyczny
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 2 czerwca (środa) na spektakl muzyczny "Gołoledź" wg. Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
X Piotrkowski Festiwal Wokalny
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 29 maja (sobota) o godzinie 10:00 na finał X Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego.
Wystawa
Mediateka 800-lecia zaprasza od 28 maja (piątek) na wyjątkową wystawę "Ocalone od zapomnienia: aparaty miniaturowe, subminiaturowe i szpiegowskie".
Piotrkowskie arterie
W najbliższą sobotę (29 maja 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.