Pokaz filmu
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższy wtorek (22.11) na projekcję filmu „Cud Guadalupe”, który zostanie wyświetlony w sali konferencyjnej przy kościele akademickim Panien Dominikanek przy ul. Rycerskiej 3 (wejście przez parking od ul. Rycerskiej). Początek o godzinie 19:00. Wstęp wolny.
Wspomnienie św. Cecylii
Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Orkiestra Dęta zapraszają na wspomnienie św. Cecylii w Parafii św. Jacka i św. Doroty (ul. Wojska Polskiego 35).
Wielka i Mała Synagoga
W sobotę (19 listopada 2022 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na ostatni w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
14-11-2022

Z Mikołajem na Ty

Z Mikołajem na Ty
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza 3 grudnia o godzinie 14:00 na warsztaty artystyczne "Z Mikołajem na Ty"
„Stracone złudzenia” w Kinie PIKSEL
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 24 listopada o godzinie 17:30 na pokaz filmu „Stracone złudzenia” (reż. Xavier Giannoli).
„Słowne, muzyczne i fotograficzne kartki z podróży Witolda Stawskiego po Kresach”
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na prelekcję i koncert „Słowne, muzyczne i fotograficzne kartki z podróży Witolda Stawskiego po Kresach”.
Warsztaty dla dorosłych i seniorów z dysfunkcjami wzroku i słuchu
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na warsztaty dla dorosłych i seniorów z dysfunkcjami wzroku i słuchu.

Andrzejkowa scena grozy
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 26 listopada o godzinie 20:00 osoby pełnoletnie na wydarzenie: "Andrzejkowa scena grozy".
Piotrkowianie Niepodległości
W piątek (11 listopada 2022 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
U króla Zygmunta w gościach w nowym terminie
Informujemy że zaplanowane na 12 listopada wydarzenie "U króla Zygmunta w gościach" zostało przeniesione na 10 grudnia.