Spotkanie z Beatą Cnudde w Mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Beatą Cnudde, pasjonatką psychologii i biologii człowieka, autorką książki „Mózg Nastolatka Odkrywa Swoje Tajemnice”.
Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Mediatece
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do zwiedzania Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności.
Harcerstwo na Śląsku - wystawa plenerowa
Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski zaprasza na wystawę plenerową "W powstańczej walce i plebiscytowej służbie. Harcerstwo na Śląsku 1919‒1921”.
Żydowskie miejsca pamięci
W sobotę (25 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Film
Mediateka 800-lecia oraz kino Piksel zapraszają 30 września o godzinie 18:00 na pokaz filmu "Szarlatan".
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza w czwartek, 23 września 2021 r. o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy fotografii uczestników warsztatów w OEA "Piotrkowska oczami piotrkowian".
Spotkanie z Elżbietą Draczyńską w Mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Elżbietą Draczyńską, współautorką książki "Śmiech przez łzy. Opowieść o Adolfie Dymszy, Dodku".
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na otwarcie wystawy "Mistrz i uczniowie tkaniny artystycznej. Józef Jakubczyk i uczestnicy zajęć tkackich w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie”.
Kryminalny Piotrków
W sobotę (18 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Śladem wąskotorówki
W sobotę (11 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.