08-12-2021

Jarmark Modelarski

Jarmark Modelarski
Zapraszamy na ostatni w tym roku Jarmark Modelarski, który objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz współorganizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Mediateka 800-lecia oraz kino PIKSEL zapraszają 17 grudnia o godzinie 18:00 na pokaz filmu „Annette”.
Jarmark Bożonarodzeniowy
Już 19 grudnia (niedziela) 2021 roku w Rynku Trybunalskim odbędzie się przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami miasta i Jarmark Bożonarodzeniowy. 
Miejska choinka rozbłyśnie w Mikołajki
Już w Mikołajki odbędzie się uroczyste odpalanie miejskiej choinki, która jak co roku stanie w samym sercu Piotrkowa. Bożonarodzeniowe drzewko rozbłyśnie o godzinie 17:00.
Spotkanie z Alkiem Rogozińskim
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Alkiem Rogozińskim, twórcą bestsellerowych komedii kryminalnych, którego książki rozeszły się już w nakładzie ponad 200 tysięcy egzemplarzy.
Dyskusyjny Klub Sztuki: „Czy Pan istnieje, Mr. Lem?”
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 2 grudnia 2021 r. o godzinie 18:00 (ODA, ul. Dąbrowskiego 5) na spotkanie z cyklu Dyskusyjny Klub Sztuki: "Czy Pan istnieje, Mr. Lem?".
Wspomnienie św. Cecylii
Miejski Ośrodek Kultury i Miejska Orkiestra Dęta zapraszają na wspomnienie św. Cecylii w Klasztorze Ojców Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim.
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na jubileusz zespołu Przygoda P.L. To już 10 lat, kiedy zespół powrócił do wspólnego śpiewania.
Inscenizacja
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 1 grudnia na inscenizację "Pamiętnika z powstania warszawskiego" Mirona Białoszewskiego w interpretacji aktorki teatralnej i filmowej Dominiki Ostałowskiej.
Marcepany Króla Zygmunta
W sobotę (11 grudnia 2021 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy do Muzeum Marcepanów (Rynek Trybunalski 2), gdzie odbędą się warsztaty podczas których dowiemy się jak produkować domowe słodkości.