Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Kobiet. 8 marca w sali teatralnej będzie można zobaczyć i usłyszeć Teresę Werner. Bilety w sprzedaży.
Teresa Werner to artystka, piosenkarka. Od 16 roku życia związana z Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk". Ślązaczka pochodząca z Nakła Śląskiego. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1998 roku odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2013 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Autorka tekstów. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym.

Ta bardzo popularna piosenkarka wystąpi ze swoimi największymi hitami już w Dzień Kobiet (8.03) w Miejskim Ośrodku Kultury (al. 3 Maja 12). Bilety dostępne w kasie MOK (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.30) oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl. Początek koncertu o godzinie 18:00.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.

powrót