Koniec października w naszym mieście zapowiada się bardzo ciekawie, a to wszystko za sprawą Trybunałów Uśmiechu - trzydniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Bilety już w sprzedaży.
Po raz kolejny wydarzenie będzie połączeniem sztuki kabaretowej i teatralnej. Impreza będzie trwała trzy dni (20-22.10), a rozpocznie się od spotkania z aktorką Ewą Ziętek, która opowie nam o swojej 50- letniej pracy scenicznej. Pierwszy dzień zamknie fenomenalny spektakl z wybitną rolą Hanny Śleszyńskiej – JUDY.

Trybunały kochają muzykę. W tym roku, w piątek (21.10) usłyszymy Stanisława Soykę. Artysta komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Na trybunałowej scenie zagości jako Stanisław Soyka Trio. To jednak nie koniec piątkowych wrażeń. O 21:00 spotkamy się z piotrkowianinem, kabareciarzem, a obecnie wziętym stand uperem Michałem Pałubskim.
Finał Trybunałów należeć będzie do mistrzów gatunku. W sobotę (22.10) prawdziwą dawkę humoru dostarczy nam kabaret TEY w programie 50 lat wspomnienia i pomówienia.

Szczegółowy program oraz informacja na temat nabycia biletów znajdują się na plakacie, oraz na stronie https://www.trybunaly.pl/festiwal.html
Honorowy Patronat nad Trybunałami Uśmiechu objął Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót