Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza rodziców wraz z dziećmi na familijny spektakl iluzji w ramach " Artystycznych ferii w MOK". Pan Magiczny wystąpi u nas już 28 stycznia o godzinie 16:00.
Pan Magiczny Show to rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny!

Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zamiast przeglądać telefon ze znudzenia, zastanawiają się "Jak on to zrobił?!", a WSZYSCY turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach.

" To jest jak najlepsza bajka Disney'a tylko na żywo! " - Dziennik Zachodni

Czym jest magia? Magia to Emocje, a emocje wywołuje się przez kontakt i atmosferę. Dlatego jesteśmy dumni, że 100% naszych widzów mówi:
"Najlepszy kontakt z publicznością!",
"Dzieci słuchały jak zaczarowane!"

Oprawa audio-wizualna rodem z Brodway'u!

Klimatyczna muzyka, pozwoli poczuć gęsią skórkę i dreszcz emocji

Scenografia jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt "WOW", a doświadczenie aktorskie sprawi, że zatracisz się bez reszty w czarodziejskim świecie Pana Magicznego.

Kim jest Pan Magiczny?

To Sebastian Grabowski, przez tysiące dzieciaków zwanym Panem Magicznym, specjalizujący się w oczarowaniu najlepszych imprez familijnych w Polsce i na świecie. Jedyny polski iluzjonista, który występował w ponad 10 krajach, w tym odbył tourneé po Azji.

Frajdę ze spektaklu można porównać do nieskończonego rozpakowywania prezentów... to co - chcesz rozpakować swój?

Bilety w cenie 49 zł dostępne do nabycia w informacji MOK od poniedziałku do piątku w godz 9:00-18:30 oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót