W najbliższą sobotę (14.01) w Parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Łódzkiej 49) odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu reprezentacyjnego zespołu muzyki myśliwskiej pod dyrekcją Mieczysława Leśniczaka działającego przy Polskim Związku Łowieckim w Warszawie. Wraz zespołem zaśpiewa solista Teatru Wielkiego w Poznaniu prof. Andrzej Ogórkiewicz. Początek o godzinie 16:00
Początek nowego roku to czas niewątpliwie wyjątkowy, ponieważ wszyscy wciąż czują unoszącą się w powietrzu świąteczną atmosferę. Jest to również czas, który chcemy utrzymać jak najdłużej. Będzie to możliwe dzięki nadchodzącemu wydarzeniu muzycznemu w naszym mieście.
Już w najbliższą sobotę (14.01) przed piotrkowską publicznością w Parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Łódzkiej 49 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu reprezentacyjnego zespołu muzyki myśliwskiej pod dyrekcją Mieczysława Leśniczaka. W bogatym repertuarze kolędowo-pastorałkowym rozbrzmiewać będą piękne głosy sopranistów, barytonów oraz chóru. Wraz z zespołem zaśpiewa solista Teatru Wielkiego w Poznaniu prof. Andrzej Ogórkiewicz. Początek koncertu o godzinie 16:00.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót