Ze względu na złe warunki atmosferyczne, zaplanowane na 24 sierpnia "Kino na leżakach" zostało przełożone na poniedziałek (29.08). Seans odbędzie się o godzinie 20:00 na placu przy Mediatece 800-lecia. Wstęp bezpłatny.
"I znowu zgrzeszyliśmy, Dobry Boże” reż. Philippe de Chauveron, Francja, 99 min. „Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier
i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina. Tym razem nie ma mowy
o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!” (opis dystrybutora).

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy  poniedziałek (29.08) o godzinie 20:00 na placu przed Mediateką 800-lecia. Wstęp bezpłatny.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót