Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza 13 maja o godzinie 19:00 na wystawę i koncert inaugurujące Festiwal "Pomiędzy słowem a obrazem - Przejścia".
Festiwal ,,Pomiędzy słowem a obrazem – PRZEJŚCIA" ma być próbą spojrzenia na zjawisko ,,korespondencji sztuk’’ i wzajemnych inspiracji świata sztuk pięknych i Świata literatury. Jest refleksją nad sposobem przekazywania treści w dwóch językach – języku słowa i języku obrazów. Festiwal jest kulturalnym wydarzeniem interdyscyplinarnym odbywającym się w ciągu kilku tygodni maja i czerwca. W programie znajdą się zarówno wystawy sztuki współczesnej, projekty literackie, spektakle teatralne i koncerty, a w warstwie edukacyjnej i popularnonaukowej warsztaty i panele dyskusyjne.

Tegoroczna edycja PRZEJŚĆ to prolog, rodzaj wstępu będący źródłem informacji na temat tego jakie obszary twórczości artystycznej będziemy wspólnie odkrywać w kolejnych latach.

ORGANIZATOR: Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim Galeria przy ul. Sieradzkiej 8 i ul. Dąbrowskiego 5

Festiwal potrwa do 26 czerwca 2022 roku.

Szczegółowe informacje w linku poniżej:

https://odaart.pl/wydarzenie/festiwal-pomiedzy-slowem-a-obrazem-przejscia/

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie w ODA.
powrót