W marcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru i właśnie z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w niedzielę (26.03) na spektakl "Bóg mordu", przygotowany przez Scenę Poczekalnia. Czarna komedia rozbawi każdego. Bilety w sprzedaży.
Dwa małżeństwa spotykają się, aby omówić niesforne zachowanie swoich pociech. Co się wydarzy? Spokojna i racjonalna rozmowa między dorosłymi? Może jednak coś mniej cywilizowanego? To, co zaczyna się jako dialog pełen konwenansów, szybko przeradza się w prawdziwe pole bitwy na słowa i emocje… "Bóg mordu" Yasminy Rezy to błyskotliwie rozpisane inteligentne dialogi, pełne ironii i czarnego humoru, które są doskonałym pretekstem do wirtuozerskiej gry aktorów. To czarna komedia z manierami… bez manier!!!
Na podstawie tego dramatu Roman Polański nakręcił film, nie przypadkowo nadając mu tytuł "RZEŹ".

- A na scenie zobaczycie dobrze znaną piotrkowianom Izabelę Noszczyk, Michała Wielewickiego, Martę Marię Wiśniewską i Huberta Jarczaka – zapraszają organizatorzy.

Spektakl obędzie się w niedzielę, 26 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 35 zł dostępne w kasie MOK oraz online TUTAJ.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót