Zapraszamy na piknik rodzinny "Pożegnanie lata z radiem Strefa FM", który odbędzie się już w sobotę, 3 września. Gwiazdą wieczoru będzie Baranovski. Publikujemy program wydarzenia.
Wakacje dobiegły końca, wielkimi krokami nadchodzi jesień. To dobry czas, aby wspólnie pożegnać lato. Najlepszą okazją będzie piknik rodzinny, na który wspólnie z radiem Strefa FM zaprasza prezydent Krzysztof Chojniak.

W najbliższą sobotę (03.09) na wszystkich przybyłych do parku św. Jana Pawła II czeka moc atrakcji. Od godziny 10:00 wystartuje strefa Jarmarku oraz food-trucków, a godzinę później strefa kulturalno-sportowa. W niej czeka m.in. turniej badmintona, pokazy aikido, zabawy i konkursy dla dzieci, gry RPG, podstawowe konsultacje medyczne, znakowanie rowerów, pokazy służb mundurowych, symulator dachowania oraz wystawa starych i nowych samochodów.

Od godzina 17:00 startuje „Strefa urodzin radia Strefa FM”. Tutaj organizatorzy przygotowali ciekawe konkursy, gry i zabawy dla słuchaczy. Na zakończenie dwa koncerty w amfiteatrze miejskim.
Najpierw scenę rozgrzeje zespół „Rail”, a na finał wystąpi gwiazda wieczoru "Baranovski".

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na wydarzenie.
powrót