Dawni fotografowie i ich atelier w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (17 kwietnia 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

Piotrkowska secesja i art noveau
W najbliższą sobotę (10 kwietnia 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
Narodowy Spis Powszechny 2021
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy do samospisu poprzez stronę internetową spis.gov.pl.
Życzenia Wielkanocne
Radosnych Świąt Wielkanocnych życzą Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Powiew wiosny - wystawa w Mediatece
„Powiew wiosny” to temat przewodni wystawy, na której zaprezentowane zostały niezwykle barwne rysunki i grafiki wykonane przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim.
Kiermasz ozdób wielkanocnych
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kiermasz ozdób wielkanocnych. Przedmioty wykonane na warsztatach artystycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK można kupić tylko online.
Legendy piotrkowskie
W najbliższą sobotę (13 marca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

Wernisaż wystawy Elżbiety Baneckiej
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Elżbiety Baneckiej "Iware-Komon"
Świat na stropie malowany
W sobotę (27 lutego 2021 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

17-02-2021

Dom św. Walentego

Dom św. Walentego
W najbliższą sobotę (20 lutego 2021 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.