Zapraszamy na koncerty Wojtka Baranowskiego i Kamila Bednarka!!!
Zapraszamy serdecznie na koncerty z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej! 
Wycieczka śladem bohaterów z Piotrkowa Trybunalskiego
Zapraszamy serdecznie na kolejną wycieczkę z Centrum Informacji Turystycznej! 
Spotkania z historią wracają po wakacjach!
Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Grodzkich Spotkań z Historią, organizowanych przez Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim. 
Pałac sprawiedliwości
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w piątek, 21 września, o godz. 14:00 na zwiedzanie "Pałacu Sprawiedliwości", czyli siedziby dzisiejszego Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Trybunalska penitencja w służbie justycji
Zapraszamy serdecznie w sobotę 22 września o godz. 11.00 na kolejną wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem odwiedzimy miejsca związane z funkcjonującym w naszym mieście w dawnych wiekach systemem penitencjarnym.
PiotrkOFF po raz dziesiąty na Starym Mieście
Zapraszamy serdecznie! Szczegóły na plakacie w załączniku! 
Zapraszamy na ostatnie leżakowanie w Rynku Trybunalskim!
Zapraszamy serdecznie w czwartek, 30 sierpnia, ok. godz. 20.00! 
Piknik Niepodległości, Mapping Architekci Niepodległości, Gala walk - zapraszamy w najbliższy weekend do Piotrkowa Trybunalskiego!
Piknik Niepodległości, Mapping Architekci Niepodległości, Gala walk - zapraszamy w najbliższy weekend do Piotrkowa Trybunalskiego! Impreza rozpoczyna się popołudniem 8 września i kończy wieczorem 9 września. Szczegółowy program na załączonym plakacie. 
Bejt chajim - żydowskie kirkuty
Żydowskim kirkutom poświęcona zostanie kolejna wycieczka z Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w której przewodnikiem będzie p. Anna Rzędowska, autorka wielu publikacji dotyczących historii piotrkowskich Żydów.
W sobotę walczymy w Rynku Trybunalskim!
Serdecznie zapraszamy na imprezę Sąd Czartowski, która odbędzie się w najbliższy weekend w Piotrkowie Trybunalskim. Głównym punktem imprezy będą prawdziwe walki z udziałem Rycerskiej Kadry Polskiej w Rynku Trybunalskim!