Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza w czwartek, 23 września 2021 r. o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy fotografii uczestników warsztatów w OEA "Piotrkowska oczami piotrkowian".
Spotkanie z Elżbietą Draczyńską w Mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Elżbietą Draczyńską, współautorką książki "Śmiech przez łzy. Opowieść o Adolfie Dymszy, Dodku".
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na otwarcie wystawy "Mistrz i uczniowie tkaniny artystycznej. Józef Jakubczyk i uczestnicy zajęć tkackich w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie”.
Kryminalny Piotrków
W sobotę (18 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Śladem wąskotorówki
W sobotę (11 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Otwarta pracownia ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na warsztaty plastyczne w galerii ODA.
Mediateka 800-lecia oraz kino Piksel zapraszają 16 września o godzinie 18:00 na pokaz filmu "Ból i blask".
Historia Kulturą się toczy - wystawa fotograficzna
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 10 września 2021 roku, o godzinie 18:00 na otwarcie wystawy fotograficznej.
Gołoledź - spektakl muzyczny w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 11 września o godzinie 18:00 na spektakl muzyczny "Gołoledź" wg. Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
Kirkuty Żydowskiego Miasta Piotrków
W niedzielę (5 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.