Wystawa fotograficzna w MOK
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już w najbliższy czwartek (29.09) do galerii MOK (al. 3 Maja 12) o godzinie 17:00 na otwarcie wystawy fotograficznej.
Wacława Juszkiewicz-Kamieńska w Mediatece
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z (urodzoną w 1922 roku) autorką biografii "Ukochali morze i Ojczyznę - piotrkowscy marynarze" Panią Wacławą Juszkiewicz-Kamieńską.
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na finisaż wystawy fotograficznej „13 opowieści z wojny na Ukrainie”.
Już w najbliższą niedzielę (18.09) odbędzie się inauguracja sezonu artystycznego w Miejskim Ośrodkiem Kultury. Początek sezonu przyniesie ze sobą występ Teatru Capitol, który zaprezentuje spektakl "Dwie Pary Do Pary". Reżyserem spektaklu jest Olaf Lubaszenko. Początek o godzinie 18:00 w sali widowiskowo- teatralnej MOK. Bilety w cenie 70 zł.
Wystawa twórczości Józefa Jakubczyka w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w najbliższy piątek (16.09) na wystawę tkanin, malarstwa i fotografii Józefa Jakubczyka z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej. Początek wernisażu o godzinie 19:00 w Galeria ODA (ul. Sieradzka 8).
Giełda Staroci kończy sezon
Piotrkowskie Muzeum i Piotrkowski Klub Kolekcjonera zapraszają już w najbliższą niedzielę (18.09) na - ostatnią w tym roku - Piotrkowską Giełdę Staroci przy Zamku Królewskim. Początek o godzinie 7:00.
Spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem
1 października o godzinie 17:00, z okazji Nocy Bibliotek, zapraszamy na spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem.
Noc Bibliotek -
Już 1 października w Mediatece 800-lecia świętować będziemy Noc Bibliotek. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "To musi się powieść".
Edukacja bajeczna - wrzesień/grudzień 2022
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na nowe spotkania teatralne z cyklu Edukacja Bajeczna „Bajkowa Pierwsza Klasa”.
Niedzielne teatralia w MOK
Po wakacyjnej przerwie Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wraca z cyklem "Niedzielne teatralia".