25 pułk piechoty w Piotrkowie - wystawa w Muzeum
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę zatytułowaną: "25 pułk piechoty w Piotrkowie. W 100. rocznicę przybycia do miasta".
Wystawy w Mediatece 800-lecia
Od czerwca w Mediatece 800-lecia są dostępne do oglądania dwie wystawy
Szlakiem dawnych hoteli Piotrkowa
W najbliższą sobotę (5 czerwca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
Spektakl muzyczny
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 2 czerwca (środa) na spektakl muzyczny "Gołoledź" wg. Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
X Piotrkowski Festiwal Wokalny
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 29 maja (sobota) o godzinie 10:00 na finał X Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego.
Wystawa
Mediateka 800-lecia zaprasza od 28 maja (piątek) na wyjątkową wystawę "Ocalone od zapomnienia: aparaty miniaturowe, subminiaturowe i szpiegowskie".
Piotrkowskie arterie
W najbliższą sobotę (29 maja 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
X Piotrkowska Giełda Staroci
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, po dłuższej pandemicznej przerwie zaprasza już 20 czerwca na X Piotrkowską Giełdę Staroci.
Piotrkowskie osiedla lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych
W najbliższą sobotę (22 maja 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim. Wycieczkę poprowadzi Pani Agnieszka Warchulińska.
V Akademicka Noc Muzeów
W dniu 15 maja 2021 r. w godzinach 15.00-22.00 na Rynku Trybunalskim oraz w Muzeum Marcepanów będzie miała miejsce V Akademicka Noc Muzeów, a także VIII Historyczny Festyn Rodzinny „Wioska Wikinga” – wikingowie w grodzie w wersji mini.