Noc Bibliotek -
Już 1 października w Mediatece 800-lecia świętować będziemy Noc Bibliotek. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "To musi się powieść".
Edukacja bajeczna - wrzesień/grudzień 2022
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na nowe spotkania teatralne z cyklu Edukacja Bajeczna „Bajkowa Pierwsza Klasa”.
Niedzielne teatralia w MOK
Po wakacyjnej przerwie Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wraca z cyklem "Niedzielne teatralia".
Piotrkowianie w powstaniach
W sobotę (17 września 2022 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Już niebawem, w województwie łódzkim, rusza III edycja projektu NIEME KINO W DRODZE III.
Do piotrkowskiego Kina PIKSEL dotrze 7 października z kultowym filmem "Nosferatu - symfonia grozy" z 1922 roku (reż. Friedrich Wilhelm Murnau).
Koncert zespołu „BEzNut”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na koncert zespołu „BEzNut”, który odbędzie się 30 września 2022 roku o godzinie 18.00 w Mediatece 800-lecia.
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 24 września o godzinie 17:00 na pokaz filmu „Lingui”.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza w najbliższą niedzielę (11 września) na koncert pt. "Morskie opowieści". Będzie to kolejne, spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora. Początek o godzinie 17:00.
Zapraszamy na Piknik Europejski
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika, Młodzieżowa Rada Miasta i Europe Direct Piotrków Trybunalski zapraszają już w najbliższą sobotę (10.09) na Piknik Europejski.
Koncert fortepianowy Illi Ovcharenko
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na wyjątkowy koncert fortepianowy w wykonaniu światowej sławy artysty Illi Ovcharenko. Koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę (11.09) o godzinie 16:00 w Zamku Królewskim (plac Zamkowy 4). Wstęp wolny.