Życzenia Wielkanocne
Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim życzą Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 21 kwietnia o godzinie 18:00 na pokaz filmu "C'MON C'MON".
Warsztaty dla kobiet z zarządzania emocjami
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 23 kwietnia o godzinie 15:00 na warsztaty dla kobiet z zarządzania emocjami, które poprowadzi trener rozwoju osobistego, certyfikowany coach ICC - Agnieszka Masłowska.
Jeden świat, wiele spojrzeń - wystawa
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę fotografii studentów Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi "Jeden świat, wiele spojrzeń".
Zapraszamy na Jarmark Modelarski
W najbliższą sobotę (9.04) zapraszamy na Jarmark Modelarski, połączony z wystawą makiet modułowych kolei. Eksponaty będzie można podziwiać w Hali Sportowej (ul. Sienkiewicza 10/12 ZSP nr 4) przez dwa dni.
Jarmark Wielkanocny 2022
Już 10 kwietnia w Niedzielę Palmową zapraszamy na Rynek Trybunalski na Jarmark Wielkanocny. Rozpoczynamy o godzinie 10:00.
NIEDZIELNE TEATRALIA
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza najmłodszych piotrkowian na kolejne spotkanie z teatrem już 8 maja na godzinę 17:00. Tym razem na scenie MOK zaprezentuje się Teatr MAŁE MI w spektaklu pt.: "Ali Baba i czterech rozbójników".
Spotkanie z Marią Dębską
Miejska biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 9 kwietnia o godzinie 18:30 na spotkanie z Marią Dębską.
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 9 kwietnia o godzinie 16:30 na pokaz filmu "Bo we mnie jest seks".
Zapraszamy na wystawę fotografii z lat 2003-2016 Witolda Stawskiego "KARTKI Z PODRÓŻY PO UKRAINIE" w dniach 9-20 kwietnia 2022 roku. Wystawę można zobaczyć w Mediatece 800-lecia.