Trybunalskie kolędowanie - koncert Folk Kapeli
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert Folk Kapeli "Góralska Hora" z cyklu "Trybunalskie kolędowanie".
KONCERT ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY
Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak oraz Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na Koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu zespołu BognaBand.
Życzenia Świąteczne
Dziękując za życzliwość oraz uczestnictwo w naszych spacerach i wydarzeniach w 2022 roku zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim życzy wielu sukcesów w nadchodzącym 2023, dużo zdrowia, a także szczęśliwych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 29 grudnia o godzinie 17:00 na pokaz filmu „Drive my car” (reż. Ryūsuke Hamaguchi).
Świąteczna wystawa w Muzeum Marcepanów
Studenci III roku na kierunku historia, Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają na wystawę „ Kulinarne tradycje świąt Bożego Narodzenia na polskim stole”. Otwarcie wystawy odbędzie się w najbliższy poniedziałek (19.12) w siedzibie Muzeum Marcepanów (Rynek Trybunalski 2).
„Fotograficzne Archiwum Miasta” w OEA
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza w najbliższy poniedziałek (19.12) na okolicznościową wystawę oraz promocję katalogu podsumowującą projekt „Fotograficzne Archiwum Miasta”. Początek o godz.18.
Koncert Kolęd i Pastorałek na UJK
W najbliższy czwartek (22.12), w auli Piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. oraz Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Początek o godz. 18.00.
Świąteczny Kiermasz Taniej Książki
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w sobotę (17.12) na Świąteczny Kiermasz Taniej Książki.
II Wystawa pamiątek sportowych
Medale, odznaki, koszulki i wiele innych gadżetów związanych z piłką ręczną i zapasami będzie można oglądać podczas drugiej wystawy pamiątek sportowych z Piotrkowa. Zbiory będzie można podziwiać w piątek (16.12) w godzinach 11:00 - 15:00 na terenie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.