Rodzinny bal przebierańców z MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w sobotę 21 stycznia 2023 r. o godzinie 16:00 na rodzinny bal przebierańców.
Warsztaty
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wyjątkowe warsztaty "Komiks na wesoło, czyli rodzinne tworzenie rysunkowych historii".
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne teatrzyki w ramach "Artystycznych ferii w MOK".
Koncert kolęd w Parafii Miłosierdzia Bożego
W najbliższą sobotę (14.01) w Parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Łódzkiej 49) odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu reprezentacyjnego zespołu muzyki myśliwskiej pod dyrekcją Mieczysława Leśniczaka działającego przy Polskim Związku Łowieckim w Warszawie. Wraz zespołem zaśpiewa solista Teatru Wielkiego w Poznaniu prof. Andrzej Ogórkiewicz. Początek o godzinie 16:00
Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej
W sobotę (14 stycznia 2023 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy na pierwszy w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem. 
Wykład dyrektora TVP Sport na UJK
„Sport jako narzędzie kształtowania postaw społecznych” – to tytuł wykładu Marka Szkolnikowskiego, dyrektora TVP SPORT, który odbędzie się w najbliższą środę (11.01) o godzinie 11:00 w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Filii w Piotrkowie Trybunalskim (bud. B, sala 14).
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 12 stycznia o godzinie 17:00 na pokaz filmu „Cudowny chłopak” (reż. Stephen Chbosky).
Historia i teraźniejszość Polski - piórem wiecznym pokazana
12 stycznia o godzinie 17:00 w Mediatece 800-lecia odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy „Historia i teraźniejszość Polski - piórem wiecznym pokazana”.
Trybunalskie kolędowanie - koncert zespołu
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert zespołu "Przygoda p.l." z cyklu "Trybunalskie kolędowanie".
Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności
21 stycznia 2023 roku o godzinie 11:00 zapraszamy do Mediateki 800-lecia na Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności.