Wystawa fotograficzna Tomasza Lenarczyka
"Żaglówką na południe..." to tytuł wystawy fotograficznej Tomasza Lenarczyka, której wernisaż odbędzie się 6 października 2022 roku o godzinie 18:00 w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, ul. Słowackiego 13.
Cmentarze Ewangelickie Piotrkowa
W sobotę (1 października 2022 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Wystawa modelarska „Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa Trybunalskiego”
W dniach 7-8 października zapraszamy na wyjątkową wystawę modelarską „Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa Trybunalskiego”.
Wystawa fotograficzna w MOK
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już w najbliższy czwartek (29.09) do galerii MOK (al. 3 Maja 12) o godzinie 17:00 na otwarcie wystawy fotograficznej.
Wacława Juszkiewicz-Kamieńska w Mediatece
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z (urodzoną w 1922 roku) autorką biografii "Ukochali morze i Ojczyznę - piotrkowscy marynarze" Panią Wacławą Juszkiewicz-Kamieńską.
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na finisaż wystawy fotograficznej „13 opowieści z wojny na Ukrainie”.
Już w najbliższą niedzielę (18.09) odbędzie się inauguracja sezonu artystycznego w Miejskim Ośrodkiem Kultury. Początek sezonu przyniesie ze sobą występ Teatru Capitol, który zaprezentuje spektakl "Dwie Pary Do Pary". Reżyserem spektaklu jest Olaf Lubaszenko. Początek o godzinie 18:00 w sali widowiskowo- teatralnej MOK. Bilety w cenie 70 zł.
Wystawa twórczości Józefa Jakubczyka w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w najbliższy piątek (16.09) na wystawę tkanin, malarstwa i fotografii Józefa Jakubczyka z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej. Początek wernisażu o godzinie 19:00 w Galeria ODA (ul. Sieradzka 8).
Giełda Staroci kończy sezon
Piotrkowskie Muzeum i Piotrkowski Klub Kolekcjonera zapraszają już w najbliższą niedzielę (18.09) na - ostatnią w tym roku - Piotrkowską Giełdę Staroci przy Zamku Królewskim. Początek o godzinie 7:00.
Spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem
1 października o godzinie 17:00, z okazji Nocy Bibliotek, zapraszamy na spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem.