Wystawa
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do zapoznania się z nową wystawą plenerową "111 lat Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim".
Spotkanie online z Witoldem Szabłowskim
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 18 listopada na spotkanie on-line z Witoldem Szabłowskim, dziennikarzem i reportażystą. Autorem takich książek jak "Zabójca z miasta moreli", "Nasz mały PRL", "Tańczące niedźwiedzie", "Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia", „Jak nakarmić dyktatora”.
„1920-2020 UCZCIJMY PAMIĘĆ O TYCH DNIACH”
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym wydawnictwem poświęconym walce o wolność Rzeczpospolitej.
Święto Niepodległości w dobie pandemii
W związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez Rząd RP, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców w Piotrkowie Trybunalskim nie zostaną zorganizowane miejskie uroczystości 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości (11 listopada).
X Doroczna Wystawa Plastyczna Klubu Seniora
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na X Doroczną Wystawę Plastyczną Klubu Seniora, która w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną odbędzie się w formie online.
Ośrodek Działań Artystycznych Online
W związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez Rząd RP galerie Ośrodka Działań Artystycznych będą nieczynne od 7 listopada (sobota) do 29 listopada.
Pracownicy ODA w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na zapoznanie się z ofertą online.
Od soboty ośrodki kultury zamknięte
Zgodnie z wytycznymi Rządu RP od 7 listopada (sobota) do 29 listopada zamknięte będą między innymi: muzea, ośrodki kultury i galerie sztuki (Ośrodek Działań Artystycznych oraz Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim).
Ozdoby choinkowe od Szkło-Dekor
Firma Szkło - Dekor produkująca artystyczne ozdoby choinkowe zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą.
Zwiedzanie w MBL Classics odwołane
Z przykrością informujemy, że zwiedzanie Centrum Renowacji Aut Maserati MBL Classics zaplanowane na 21 listopada zostaje odwołane.
Seans astronomiczny odwołany
Z przykrością informujemy, że seans astronomiczny zaplanowany na 28 listopada "W planetarium" zostaje odwołany.