Handballove Miasto z koncertem TSA
Już w najbliższy piątek (1.09) czeka nas nie lada wydarzenie sportowo-muzyczne. A to za sprawą "Handballovego Miasta", czyli imprezy, która na stałe wpisała się w nasz coroczny kalendarz.
Piotrkowskie kirkuty
W niedzielę (3 września 2023 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Trybunalskie Granie - MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA
Tradycją stało się, że jednym z koncertów w ramach cyklu "Trybunalskie granie" jest koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. Nie inaczej jest w tym roku.
Spotkanie z Marią Paszyńską
W najbliższy piątek (25 sierpnia) o godzinie 18.00 w ramach projektu „Dwie dekady – Maestria międzywojnia” zapraszamy na spotkanie autorskie z Marią Paszyńską, autorką wielu powieści historycznych.
Niedzielne kino na leżakach
Lato w pełni, czas więc na kolejne plenerowe kino z Miejską Biblioteką Publiczną. Zapraszamy w najbliższą niedzielę (20.08) na projekcję "A oni dalej grzeszą, dobry Boże". Początek o godzinie 21:00.
Tanecznym krokiem w Rynek
Przed nami kolejna piotrkowska potańcówka. Już w najbliższy piątek (18.08) Rynek Trybunalski zamieni się w parkiet do tańca.
07-08-2023

Piotrków Legionowy

Piotrków Legionowy
W sobotę (12 sierpnia 2023 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Zwiedzanie Muzeum Lodów
19 sierpnia o godzinie 14:00 zapraszamy na zwiedzanie Muzeum Lodów w Piotrkowie Trybunalskim (Rynek Trybunalski 9).
Zapraszamy na noc spadających gwiazd
Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy wieczór, tj. noc perseidów, czyli noc spadających gwiazd. Z tej okazji Mediateka 800-lecia zaprasza na wspólne obserwacje tego kosmicznego zjawiska.
Wystawa fotografii inspirowana muzyką
Wolność Kocham i rozumiem?! Krzysztof Ziętkowski i Przyjaciele – to tytuł wystawy fotograficznej, której wernisaż zaplanowano na najbliższą sobotę (5 sierpnia). Początek o godzinie 17:00 w księgarni „Rynek Trybunalski 2”.