Niedzielne teatralia
Po krótkiej przerwie na spektakle wakacyjne, Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wraca z lubianym cyklem "Niedzielne teatralia".
Kończymy sezon Giełdy Staroci
Piotrkowskie Muzeum i Piotrkowski Klub Kolekcjonera zapraszają już w najbliższą niedzielę (17.09) na - ostatnią w tym roku - Piotrkowską Giełdę Staroci przy Zamku Królewskim. Początek o godzinie 7:00.
Myśliwski weekend przed nami
Pokazy psów myśliwskich i sokolników, dzika kuchnia oraz konkurs sygnalistów myśliwskich – to tylko część wydarzeń jakie czekają podczas pikniku myśliwskiego, który już w najbliższy weekend odbędzie się w naszym mieście.
Spektakl teatralny
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spektakl pt.: "Nie będziemy gadać niepotrzebnych rzeczy" w wykonaniu Teatru "Forma" z Miejskiego Ośrodka Kultury.
Piotrków stolicą performance
"Sztuka się nie poddaje" - pod takim hasłem odbędzie się XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki INTERAKCJE, który startuje w najbliższą środę (13.09). Piotrkowskiej publiczności zaprezentuje się ponad 20 artystów performance z Polski i Ukrainy.
Piotrków w okresie wojen światowych
W sobotę (9 września 2023 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Spotkanie muzyczne ze Stanisławą Celińską
9 września przenosimy się w czasie do lat 20. i 30. XX wieku …
Jubileusz Miejskiej Orkiestry Dętej
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert z okazji 15-lecia istnienia Miejskiej Orkiestry Dętej.
Zapraszamy na pokaz laserowy
W najbliższą sobotę (02.09) plac przed Mediateką 800-lecia zamieni się w istną krainę świateł. To wszystko za sprawą pokazu laserowego realizowanego w ramach zadania „Symbolem opowiedziane”. Tego dnia w książnicy odbędzie się również koncert pieśni patriotycznych.
Spektakl taneczny pt.:
Już w najbliższą niedzielę mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie artystyczne.