Koncert inscenizowany w Muzeum
W ostatnim tygodniu listopada, dzięki teatralnej scenografii, wnętrza piotrkowskiego Muzeum zmieniły się w na wpół biesiadną, na wpół rycerską salę w stylu dworkowym. Wszystko to na potrzeby realizacji koncertu inscenizowanego pn. „Śpiewnik polski w Strasznym Dworze”.
Marcepany Króla Zygmunta odwołane
Z przykrością informujemy, że warsztaty w Muzeum Marcepanów zaplanowane na 12 grudnia "Marcepany Króla Zygmunta" zostają odwołane.
Kiermasz ozdób online
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych online.
Spotkanie online z Anitą i Arkadiuszem Lipnickimi
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie artystyczne online pn. „Sukces może się zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”. Gośćmi będą Anita i Arkadiusz Lipniccy, utalentowane rodzeństwo pochodzące z Piotrkowa Trybunalskiego.
Warsztaty artystyczne odwołane
Z przykrością informujemy, że warsztaty artystyczne zaplanowane na 5 grudnia "Z Mikołajem na Ty" zostają odwołane.
Rozstrzygnięcie konkursu
Informujemy, że w dniach 16 listopada 2020r. do 18 listopada 2020r. Komisja Konkursowa KONKURSU dla młodzieży szkolnej z dziedziny planowania przestrzennego NASZA NOWA PRZESTRZEŃ organizowanego w ramach projektu „Partycypacja w planowaniu przestrzennym” dokonała oceny prac i wyłoniła laureatów konkursu.
Zygmunt II August 500-lecie. Wystawa
Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego zaprasza do odwiedzania wystawy związanej z 500-leciem urodzin Zygmunta II Augusta. 
Kształtowanie się granic II Rzeczypospolitej. Historia pamięci.
Studenckie Koło Naukowe Historyków KLIO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie historycznym "Kształtowanie się granic II Rzeczypospolitej. Historia pamięci".
Rusza nabór na mieszkania na Podzamczu
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pragnie ogłosić, że od 23 listopada (poniedziałek) 2020 roku rusza nabór na wolne mieszkania w kompleksowo odrestaurowanych kamienicach.
Wystawa Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wirtualną wystawę grafiki ilustracyjnej Pani Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz, piotrkowskiej artystki.