Piknik i koncert na jubileusz
Piotrkowska Kapela Fakiry obchodzi w tym roku 45-lecie istnienia. Z tej okazji kapela zaprasza na wydarzenie "Na wszystkie duszy nastroje". Będzie oczywioście muzycznie, ale nie tylko.
Wystawa fotografii Marii Lauks
Mediateka 800-lecia zaprasza na wystawę fotografii Marii Lauks.
Spektakle teatralne z MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza całe rodziny na trzy bezpłatne spektakle, które odbędą się 15 i 20 sierpnia 2021 roku, oraz 5 września 2021 w różnych miejscach Piotrkowa Trybunalskiego.
Wystawa pejzaży Michała Szmigiela
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pejzaży Michała Szmigiela.
Jan Norbert Dubrowin. „Malarstwo – 40 lecie pracy twórczej”
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę: Jan Norbert Dubrowin „Malarstwo – 40 lecie pracy twórczej”
31 lipca odbędzie się pierwszy po pandemicznej przerwie seans w piotrkowskim kinie studyjnym "Piksel". Zobaczymy wyjątkowy film „Poznajmy się jeszcze raz”.
28-07-2021

Trybunalskie granie

Trybunalskie granie
W sobotę (31 lipca) zapraszamy na kolejną w tym roku plenerową imprezę w Piotrkowie Trybunalskim: "Trybunalskie granie".
10-07-2021

Piknik Naukowy

Piknik Naukowy
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 17 lipca (sobota) na Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej.
Żyć pod zaborem - spacer
W sobotę (17 lipca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Jak tu sejmowano? - spacer
W najbliższą sobotę (10 lipca 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na tradycyjny spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.