„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” w Kinie PIKSEL
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 22 października o godzinie 17:00 na pokaz filmu „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” (reż. Philippe de Chauveron).
SPOTKANIA NA TRAKCIE WIELU KULTUR - Szabaton 2022
W dniach 21-22 października 2022r. w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się SPOTKANIA NA TRAKCIE WIELU KULTUR - SZABATON 2022, na które już dziś serdecznie zaprasza organizator - Stowarzyszenie Potomków Piotrkow Association oraz współorganizatorzy: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika i Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Bezpłatne wycieczki po województwie łódzkim
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego informuje, iż w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” organizowane są bezpłatne wycieczki po ziemi łódzkiej dla mieszkańców naszego województwa. Limit uczestników na każdą wycieczkę to 45 osób.
Piotrków miastem piwowarów
W sobotę (15 października 2022 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu niedzielne teatralia. Tym razem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w międzyplanetarnej wyprawie, a to wszystko za sprawą spektaklu „Mały Książę” w wykonaniu grupy teatralnej MER. Bilety w cenie 15 zł
Koncert
Piotrkowskie muzeum zaprasza w najbliższą sobotę (8.10) na koncert „W naszej chacie” w wykonaniu Kameralnego Chóru INCATO oraz Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej PIOTRKOWIANIE. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
Jubileuszowa
Przed nami jubileuszowa, dziesiąta Piotrkowska Jesień Organowa. Cykl koncertów rozpoczyna się w najbliższy piątek (7 października).
35. kwesta czeka na wolontariuszy
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje osób chętnych do zbiórki pieniędzy podczas XXXV kwesty na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków.
05-10-2022

Wojskowe Mogiły

Wojskowe Mogiły
W sobotę (8 października 2022 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Spotkanie z Jolantą Łopusiewicz w OEA
Zapraszamy w niedzielę, 9 października 2022 roku o godzinie 17:00 do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) na kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora.