Piotrków Sejmów i Trybunału Koronnego
W sobotę (22 lipca 2023 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem.
05-07-2023

Piotrkowskie młyny

Piotrkowskie młyny
W sobotę (15 lipca 2023 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem.
Kino na leżakach -
Nareszcie upragnione lato, czas więc na dobre kino w plenerze! Zapraszamy na komedię obyczajową "Zupa nic" w reżyserii Kingi Dębskiej 16 lipca o godz. 21:30.

Wystawa
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pn. „Polskie Symbole Narodowe”, która będzie dostępna od 1 lipca do 10 września 2023r.
05-07-2023

Trybunalskie Granie

Trybunalskie Granie
Przedstawiany program tegorocznego cyklu letnich koncertów pn.: "Trybunalskie granie".
Światowy Dzień Tańca w Kręgu
Co roku w lipcu obchodzony jest Dzień Tańca w Kręgu. Na całym świecie ludzie spotykają się, by stanąć w kręgu, złapać się za dłonie oraz wspólnie zatańczyć. W najbliższą niedzielę (9.07) zatańczymy również w Piotrkowie.
Wystawa malarska uczestników Klubu Seniora OEA
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają w najbliższą sobotę (8.07) o godz. 17.00 na wernisaż wystawy plastycznej prac uczestników Klubu Seniora działającego w OEA pt. "MALARSTWO NASZA PASJA". Otwarcie wystawy odbędzie się w Mediatece 800-lecia, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
Wystawa „Damy i gorszycielki – kobieta w dwudziestoleciu międzywojennym” w Mediatece
Mediateka 800-lecia zaprasza do zobaczenia wystawy pn. " Damy i gorszycielki – kobieta w dwudziestoleciu międzywojennym". Ekspozycję można podziwiać do 31 sierpnia.
Czwartkowe festyny rodzinne
Zapraszamy całe rodziny do wspólnej  zabawy na festynach rodzinnych „Lato w mieście”, które co tydzień odbywać się będą w różnych częściach naszego grodu. Inaugurująca zabawa już w najbliższy czwartek (6.07) przy Domu Handlowym „Merkury”.
Wakacyjne teatrzyki 2023
W okresie letnim w kazdy wtorek o godzinie 10:30 w Amfiteatrze Miejskim zapraszamy na spektakle dla dzieci z cyklu "Wakacyjne Teatrzyki".