Śladami polskiej demokracji - gra miejska
Zapraszamy serdecznie już 5 października 2018 r. na grę miejską dla uczniów szkół średnich i podstawowych "Śladami polskiej demokracji", którą Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim organizuje wspólnie z PTTK Piotrków Trybunalski z okazji 550 Lat Parlamentaryzmu w naszym mieście :-) 
W czwartek leżakujemy w Rynku Trybunalskim!
W czwartek, 30 sierpnia, zapraszamy na zakończenie piotrkowskiego lata z kinem. Spotykamy się po 20.00 w Rynku Trybunalskim. Szczegóły na plakacie w załączniku. 
Parowóz w Piotrkowie Trybunalskim!
Pierwszy raz od wielu lat na piotrkowskiej stacji kolejowej (normalnotorowej) zatrzyma się parowóz prowadzący pociąg retro Nostalgia'18.
Zapraszamy na wycieczkę
Dokładnie w 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, która rozpoczęła się wg wielu historyków niedaleko naszego Miasta (w Wieluniu), zapraszamy na spacer "Piotrkowski Wrzesień".
[LIMIT MIEJSC WYCZERPANY] Trzy wieże - zapisy!
UWAGA! Limit miejsc został wyczerpany.

W ostatni weekend sierpnia zapraszamy na zwiedzanie piotrkowskich wież. Zapisy w Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim od poniedziałku, 13 sierpnia (otwarte w godzinach 8.00-18.00 w dni robocze, w weekendy 9.00-17.00) do wyczerpania limitu miejsc, o czym powiadomimy niezwłocznie.
Dzień Baniek Mydlanych w Piotrkowie Trybunalskim!
Zapraszamy serdecznie Dzieci, Mamy i Tatusiów ;-) na Dzień Baniek Mydlanych w Piotrkowie Trybunalskim. Spotykamy sie w samym serciu piotrkowskiej Starówki, w Rynku Trybunalskim, już w niedzielę, 19 sierpnia, o godz. 12.00. Zabawa potrwa do 17.00! 
Zapraszamy na wycieczkę Piotrków Legionowy!
Zapraszamy na kolejną wycieczkę z Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem Piotrków jako stolica polskiej irredenty. Spotykamy się przy ul. Zamurowej 11 o godz. 15.00 w sobotę, 18 sierpnia 2018 r. 
Zapraszamy serdecznie na Sierpniowie Kino na Leżakach w Piotrkowie Trybunalskim!
Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Sierpniowego Kina na Leżakach w Piotrkowie Trybunalskim! Seans już w czwartek, 16 sierpnia, o godz. 20.00 przy Amfiteatrze Miejskim (parking od strony ul. Narutowicza). 
W czwartek leżakujemy!
Zapraszamy serdecznie na pierwszy w tym roku seans w Rynku Trybunalskim! 
07-08-2018

Lato w Piotrkowie

Lato w Piotrkowie
Zapraszamy serdecznie na kolejny spacer z CIT, już w najbliższą sobotę, 11.08.2018 r. Spotykamy się tradycyjnie przy ul. Zamurowej 11 o godz. 15.00. Do zobaczenia na szlaku :-)