IX Wieczór Mody i Tańca
Piotrkowskie Towarzystwo Taneczne oraz Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na „IX Wieczór Mody i Tańca”, który odbędzie się 23 października 2021r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury.
02-10-2021

Noc Bibliotek

Noc Bibliotek
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 9 października (sobota) na tegoroczną edycję Nocy Bibliotek.
02-10-2021

Wojskowe Mogiły

Wojskowe Mogiły
W sobotę (9 października 2021 roku) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Cmentarze ewangelickie Piotrkowa
W sobotę (2 października 2021 roku) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Trybunały Uśmiechu
Cztery dni, cztery wieczory, cztery koncerty… a to wszystko w towarzystwie Kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca, Agaty Passent, Darii Widawskiej, Łukasza Nowickiego oraz Kacpra Kuszewskiego, czyli tegorocznych gwiazd Trybunałów Uśmiechu, które powracają po rocznej przerwie.
Spotkanie z Beatą Cnudde w Mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Beatą Cnudde, pasjonatką psychologii i biologii człowieka, autorką książki „Mózg Nastolatka Odkrywa Swoje Tajemnice”.
Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Mediatece
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do zwiedzania Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności.
Harcerstwo na Śląsku - wystawa plenerowa
Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski zaprasza na wystawę plenerową "W powstańczej walce i plebiscytowej służbie. Harcerstwo na Śląsku 1919‒1921”.
Żydowskie miejsca pamięci
W sobotę (25 września 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny już w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Film
Mediateka 800-lecia oraz kino Piksel zapraszają 30 września o godzinie 18:00 na pokaz filmu "Szarlatan".