VIII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie
BIAŁO-CZERWONA DUMA - 100 LAT POLSKIEGO SPORTU
Pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny, ósmy już, Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie.
49. Rajd Parasolowy w Piotrkowie Trybunalskim
Blisko pięćdziesiąt lat tradycji naszego miasta. Wraz z PTTK Piotrków Trybunalski serdecznie zapraszamy na 49. edycję Rajdu Parasolowego w Piotrkowie Trybunalskim, która odbędzie się 17 listopada 2018 r.
Serce Niepodległej - Piotrków Trybunalski w latach 1915-1919
Zapraszamy serdecznie na wycieczkę śladem Piotrkowa Trybunalskiego w latach 1915-1919.
Zapomniane nekropolie Piotrkowa
Zapraszamy serdecznie na wycieczkę śladem nieistniejących już cmentarzy w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapraszamy na Trybunały Uśmiechu!
W najbliższy weekend zapraszamy serdecznie na Trybunały Uśmiechu! Wszelkie potrzebne informacje tutaj: http://trybunaly.net/ oraz na plakacie w załączniku. Do zobaczenia! 
Wycieczka na Stary Cmentarz w Piotrkowie Trybunalskim
Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zapraszamy na drugi z serii corocznych spacerów po Starym Cmentarzu w naszym mieście. 
Płomyk Pamięci 2018
Wraz z PTTK Piotrków Trybunalski zapraszamy serdecznie na kolejną edycję akcji porządkowo-informacyjnej na Starych Cmentarzach w Piotrkowie Trybunalskim. 
Zapraszamy na Stary Cmentarz
Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego (http://tppt.cba.pl/) zapraszamy na tradycyjną wycieczkę po Starym Cmentarzu w naszym mieście.
Wycieczki z CIT i PTTK z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu RP
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim wraz z PTTK Piotrków Trybunalski zapraszają serdecznie na wycieczki tematyczne z okazji 550- lecia Parlamentaryzmu, którego uroczystości odbędą się w naszym mieście już w październiku.
Obchody 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej - zapraszamy serdecznie!
5 i 6 października Piotrków Trybunalski będzie gospodarzem obchodów 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej. Przedstawiamy program wydarzeń.