Koncert zespołu MAYEVSKA
Zespół MAYEVSKA wraca na scenę Miejskiego Ośrodka Kultury.
Stary Cmentarz- spacer
W sobotę (29 października 2022 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 5 listopada o godzinie 17:00 na pokaz filmu „Paryż, 13. dzielnica” (reż. Jacques Audiard).
II Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego
Już w najbliższą sobotę (29.10) w hali RELAX odbędzie się II Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Turniej będzie miał rangę Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn w zapasach w grupie juniorów i młodzieżowców.
Śladami Roweckiego - Gra Miejska
ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 4 listopada do udziału w grze miejskiej "Śladami Roweckiego".
Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy prac plastycznych Katarzyny Sadowskiej pt. "PORTRETY" do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK, ul. Słowackiego 13.
Cmentarz prawosławny
W sobotę (22 października 2022 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
DKK - Spotkanie autorskie z Andrzejem Stasiukiem
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Stasiukiem, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.
Dzień Nauki z Politechniką Częstochowską
20 października po raz kolejny w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3) odbędzie się Dzień Nauki z Politechniką Częstochowską.
Promocja książki Bronisława Brylskiego „Po prostu Bronek - tryptyk w czterech dekadach”
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 21 października o godzinie 17:00 na promocję książki Bronisława Brylskiego „Po prostu Bronek - tryptyk w czterech dekadach”.