Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Asi Kotali.
51. Zimowy Rajd Pieszy
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity-Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na 51. Zimowy Rajd Pieszy Gorącego Czaju Łyk "Szlakiem piotrkowskich kapliczek".
WYSTAWA CZASOWA PN. „UTRACONE–ODZYSKANE. CIĄG DALSZY…”
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi zapraszają na wystawę czasową pn. „UTRACONE–ODZYSKANE. Ciąg dalszy…”.
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 23 lutego o godzinie 17:30 na pokaz filmu „Bohater” (reż. Asghar Farhadi).
Wielka Feta z Kopernikiem
Zbliża się Dzień Nauki Polskiej, a ponieważ rok 2023 poświęcony jest Mikołajowi Kopernikowi, 18 lutego w Mediatece odbędzie się Wielka Feta z Kopernikiem.
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert pt.: "Bez okazji" w wykonaniu uczestników Studia Piosenki Aktorskiej działającego w MOK.
Marcepany Króla Zygmunta
W sobotę (25 lutego 2023 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy do Muzeum Marcepanów (Rynek Trybunalski 2), gdzie odbędą się warsztaty podczas których dowiemy się jak produkować domowe słodkości.
Kulturalna kawa z zespołem
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza już w najbliższą niedzielę (12.02) na kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora. Początek o godzinie 17:00. (ul. Słowackiego 13)
Walentynkowe Morsowanie z OSiR-em
"Walentynkowe Morsowanie"- pod takim hasłem Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje już w najbliższą niedzielę (12.02) specjalną atrakcję dla miłośników kąpieli w zimnej wodzie. Event dla tzw. "Morsów" odbędzie się  na miejskim kąpielisku "Słoneczko". Początek o godzinie 10:00.
XIV Urodziny Galerii ODA
14 lat działalności, ponad kilkaset wystaw oraz wydarzeń, wieczory autorskie, okolicznościowe happeningi - to wszystko pokazuje jak ważną rolę w naszym mieście odgrywa Ośrodek Działań Artystycznych, który już w najbliższą niedzielę (12.02) obchodzić będzie swoje XIV urodziny. Początek o godz. 17.00 w Galerii ODA (ul. Sieradzka 8).