Spektakl dla dzieci pt.:
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Niedzielne teatralia" już 20 listopada o godzinie 17:00.
08-11-2022

Jesienny recital

Jesienny recital
Jesienne wieczory to świetny czas na spotkanie z dobrą muzyką. Właśnie taką propozycję ma dla Państwa Miesjki Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na 18 listopada.
Koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora w OEA
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, ul. Słowackiego 13, zaprasza w niedzielę, 13 listopada 2022 roku o godzinie 17:00, na koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Tego dnia na scenie wystąpi dla Państwa "Kapela Spod Dębu".
Seans astronomiczny w planetarium
Zapraszamy do piotrkowskiego Planetarium na tradycyjny seans astronomiczny. Wydarzenie dla wielbicieli kosmosu odbędzie się 26 listopada (sobota) w godzinach 10:00 oraz 12:00 w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, al. Kopernika 1 (2 piętro).
104. rocznica odzyskania Niepodległości - program
11 listopada świętować będziemy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do zapoznania się z programem piotrkowskich uroczystości.
Zaduszki artystyczne w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 3 listopada o godzinie 18:00 na "Zaduszki artystyczne".
02-11-2022

Krasnale i odbojnie

Krasnale i odbojnie
W sobotę (5 listopada 2022 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Wystawa malarstwa Joanny Prus
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza od 1 listopada na wystawę malarstwa Joanny Prus.
Wystawa - Dwa oblicza „Age of Sigmar” by Games Workshop - gra bitewna i modelarstwo w jednym
Mediateka 800-lecia zaprasza juz 2 listopada na wyjątkową wystawę - Dwa oblicza „Age of Sigmar” by Games Workshop - gra bitewna i modelarstwo w jednym.
Szkolenie „Jestem kobietą” - dla Amazonek i nie tylko
Mediateka 800-lecia zaprasza do zapisów na szkolenie „Jestem kobietą” - dla Amazonek i nie tylko. Szkolenie poprowadzi Ireneusz Harbuz.