Kościół św. Jacka i św. Doroty - zwiedzanie
W sobotę (11 marca 2023 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem.
Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 9 marca o godzinie 17:00 na pokaz filmu „Transcendencja” (reż. Wally Pfister).
Koncert Teresy Werner z okazji 8 marca
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Kobiet. 8 marca w sali teatralnej będzie można zobaczyć i usłyszeć Teresę Werner. Bilety w sprzedaży.
W najbliższą środę (1.03) w ramach projektu Gemis w Mediatece 800-lecia odbędzie się seminarium pn. „Równość płci. Teoria i praktyka”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
„Granice barw” - wystawa w mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na intermedialną wystawę fotograficzną „Granice barw”, autorstwa Marka Lapisa. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od środy (1.03) w Mediatece 800-lecia, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
Pobiegniemy
Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 5 marca.
U króla Zygmunta w gościach
Dnia 4 marca (sobota) o godzinie 15:00 zapraszamy na plac Zamkowy 4 do Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie z przewodnikiem będziemy mieli okazję poznać wystawy i ekspozycje muzealne.
Dzień Kobiet w OEA z teatrem poezji
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza 8 marca 2023 roku o godzinie 18:00 na program artystyczny z okazji Dnia Kobiet pt. "MAM TALENT-WSZYSTKO DLA PAŃ"  w wykonaniu teatru poezji "Boczny Tor".
Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 3 marca o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy „Kobiecość zdobna i wystrojona”.
Wernisaż wystawy malarstwa Piotra Wachowskiego
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Piotra Wachowskiego pt. "Obraz gnozy i rozpaczy".