105. rocznica odzyskania niepodległości - PROGRAM
Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak oraz Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński zapraszają na uroczyste obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedstawiamy program obchodów.
Koncert patriotyczny Justyny Piesik-Kendry i Piotra Grzelaka w OEA
Zapraszamy serdecznie w niedzielę, 12 listopada 2023 roku o godz. 17:00, do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Słowackiego 13, na koncert patriotyczny pt. "POLSKA W SŁOWIE I PIEŚNI".
Niedzielne teatralia
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci na spektakl "Bajka o trzech braciach" w wykonaniu Teatru Pacuś.
Wielka i Mała Synagoga
W sobotę (4 listopada 2023 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Hotele Piotrkowa Trybunalskiego
W sobotę (28 października 2023 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Spotkanie autorskie z Marcinem Margielewskim
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza 20 października na spotkanie autorskie z Marcinem Margielewskim.
17-10-2023

Stary Cmentarz

Stary Cmentarz
W sobotę (21 października 2023 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Spotkanie autorskie z dr Diną Feldman i Anną Rzędowską ODWOŁANE
Z przykrością informujemy, że spotkanie autorskie z dr Diną Feldman i Anną Rzędowską zostało odwołane.
Spotkanie z Krystyną Mirek
W najbliższą środę (11 października) o godzinie 18.00 w ramach projektu „Książkoteka na 100” zapraszamy do Mediateki 800-lecia na spotkanie autorskie z polską pisarką Krystyną Mirek.
"Bo się boi" to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans w czwartek (12.10) o godz. 17.00. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki.