Piotrków miastem piwowarów
W sobotę (15 października 2022 r.) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu niedzielne teatralia. Tym razem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w międzyplanetarnej wyprawie, a to wszystko za sprawą spektaklu „Mały Książę” w wykonaniu grupy teatralnej MER. Bilety w cenie 15 zł
Koncert
Piotrkowskie muzeum zaprasza w najbliższą sobotę (8.10) na koncert „W naszej chacie” w wykonaniu Kameralnego Chóru INCATO oraz Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej PIOTRKOWIANIE. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
Jubileuszowa
Przed nami jubileuszowa, dziesiąta Piotrkowska Jesień Organowa. Cykl koncertów rozpoczyna się w najbliższy piątek (7 października).
35. kwesta czeka na wolontariuszy
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje osób chętnych do zbiórki pieniędzy podczas XXXV kwesty na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków.
05-10-2022

Wojskowe Mogiły

Wojskowe Mogiły
W sobotę (8 października 2022 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Spotkanie z Jolantą Łopusiewicz w OEA
Zapraszamy w niedzielę, 9 października 2022 roku o godzinie 17:00 do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) na kolejne spotkanie z cyklu KULTURALNA KAWA nie tylko dla seniora.
Wystawa fotograficzna Tomasza Lenarczyka
"Żaglówką na południe..." to tytuł wystawy fotograficznej Tomasza Lenarczyka, której wernisaż odbędzie się 6 października 2022 roku o godzinie 18:00 w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, ul. Słowackiego 13.
Cmentarze Ewangelickie Piotrkowa
W sobotę (1 października 2022 r.) o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Wystawa modelarska „Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa Trybunalskiego”
W dniach 7-8 października zapraszamy na wyjątkową wystawę modelarską „Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa Trybunalskiego”.