„Perła i Bracia” wystąpią w Piotrkowie
„Perła i Bracia” zagrają już w sobotę (12.08) na scenie amfiteatru miejskiego w Piotrkowie. Występ romskiej grupy odbędzie się w ramach letnich „Koncertów na Trakcie”.
Ławki upamiętniające 800-lecie
Cztery stylizowane ławki nawiązujące do jubileuszu 800-lecia zamontowane zostały w Piotrkowie Trybunalskim.
Piotrkowianie biesiadowali w Rynku
Za nami V Biesiada Trybunalska. Tegoroczna zabawa połączona była z prezentacją piotrkowskich zespołów piłki ręcznej.
V Biesiada Trybunalska już w weekend
Przed nami kolejna impreza jubileuszu 800-lecia. Już w najbliższy weekend w Rynku Trybunalskim będziemy bawić się w rytmach V Biesiady Trybunalskiej.
Za nami kolejny „Koncert na Trakcie”
Marcin Januszkiewicz był gwiazdą kolejnego „Koncertu na Trakcie” zorganizowanego w ramach obchodów 800-lecia.
Najpiękniejsze psy na wystawie w Piotrkowie
Za nami, kolejne w roku 800-lecia, wyjątkowe wydarzenie. W niedzielę (16.07) na stadionie miejskim „Concordia” odbyła się Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich i 2 Grupy FCI oraz Berneńskich Psów Pasterskich.
Niesamowity występ Aleksandry Olczyk
W piątkowy (14.07) wieczór sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. Przed „swoją” publicznością wystąpiła piotrkowianka Aleksandra Olczyk, światowej sławy sopranistka.
800-lecie pełne smaku
Pokazy kulinarne, popisy szefów kuchni, degustacja żuru trybunalskiego oraz najsmaczniejszych nalewek z całej Polski – tak wyglądał Ogólnopolski Festiwal Smaku.
Najbliższy weekend (15 - 16.07) przyniesie prawdziwe doznania kulinarne. To za sprawą Trybunałów Nalewkowych i Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.
Myśliwska uczta na 800-lecie
"Myśliwska Impreza Kulturalna" z degustacją dań z dziczyzny zainicjowała wczoraj (9.07) lipcowe wydarzenia kulinarne w Rynku Trybunalskim.