Wycieczka rowerowa z OSIR-em
22 maja (sobota) 2021 r. odbędzie się wycieczka rowerowa, na którą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich dorosłych oraz dzieci.
Dzieje piotrkowskich aptek
W najbliższą sobotę (15 maja 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na pierwszy w tym roku rzeczywisty, a nie wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
Kapliczki, kaplice, świątki
W najbliższą sobotę (8 maja 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

Muzeum lodów w Piotrkowie
Nasze miasto może poszczycić się nową, bardzo ciekawą atrakcją turystyczną. W Rynku Trybunalskim powstało muzeum… lodów.
Zbrodnia katyńska - droga do prawdy
Mord na polskich oficerach w Katyniu był jedną z największych zbrodni w dziejach, jeszcze większą tragedią było zakłamywanie ludobójstwa, jakie obserwowawno przez dekady. Warto więc poznać drogę do prawdy.
Dawni fotografowie i ich atelier w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (17 kwietnia 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.

Piotrkowska secesja i art noveau
W najbliższą sobotę (10 kwietnia 2021 roku) o godzinie 15:00 zapraszamy na wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim.
Narodowy Spis Powszechny 2021
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy do samospisu poprzez stronę internetową spis.gov.pl.
Życzenia Wielkanocne
Radosnych Świąt Wielkanocnych życzą Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Powiew wiosny - wystawa w Mediatece
„Powiew wiosny” to temat przewodni wystawy, na której zaprezentowane zostały niezwykle barwne rysunki i grafiki wykonane przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim.