Jubileuszowy koncert zespołu Gloria de Dios
Zespół Gloria de Dios, działający przy kościele oo. Jezuitów serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę (2.04) na jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia działalności. Początek o godzinie 18:00.
Koncert charytatywny -
Serdecznie zapraszamy na Koncert charytatywny - "Stabat Mater" dla Ukrainy, który odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18.15 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej w kościele oo. Jezuitów w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Pijarskiej 4.
Komediowy Piotrków - spacer
W sobotę (2 kwietnia 2022 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Zwiedzanie MBL Classics odwołane
Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 9 kwietnia (sobota) o 12:00 zwiedzanie MBL Classics - Maserati restoration / MBL Classics zostało odwołane.
Koncert wsparcia dla Agnieszki Domańskiej: Thrudy, Rail, Felocai, Archidea
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert wsparcia dla Agnieszki Domańskiej.
Mediateka 800-lecia oraz kino PIKSEL zapraszają 26 marca (sobota) o godzinie 17:00 na pokaz filmu "Poufne lekcje perskiego".
Cerkiew pw. Wszystkich Świętych
W sobotę (26 marca 2022 roku) o godzinie 14:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Solidarni z Ukrainą - zajęcia dla dzieci
Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się w pomoc uchodźcom i zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe ukraińskie dzieci, które schronienie znalazły w Piotrkowie Trybunalskim.
Wniosek o wypłatę świadczenia za zakwaterowanie uchodźcy
Podmioty, w tym osoby fizyczne, które zapewniły zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom, przybyłym do Polski bezpośrednio z terytorium Ukrainy w związku z działaniami wojennymi mogą ubiegać się o świadczenie pieniężne z tego tytułu. Wnioski  należy składać w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28 pok. 236.
Promocja książki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trynunalskim zaprasza 25 marca o godzinie 18:00 na promocję książki Mariusza Koperskiego "Amator zbrodni".