Mediateka 800-lecia oraz Kino PIKSEL zaprasza 8 września o godzinie 18:00 na pokaz filmu „Trzy piętra” (reż. Nanni Moretti).
07-09-2022

Jarmark Modelarski

Jarmark Modelarski
Zapraszamy na Jarmark Modelarski, który odbędzie się 10 września w hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza 10 (ZSP Nr 4) w godzinach 9:30 - 14:00.
Wystawa Michała Czuby w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza już w najbliższy piątek (09.09), na wernisaż wystawy Michała Czuby pt. „Gdzie ty? – Daleko. Ktoś ty? – Ja Kwiat”. Początek o godzinie 19:00.
Trybunały Uśmiechu 2022 - program i bilety
Koniec października w naszym mieście zapowiada się bardzo ciekawie, a to wszystko za sprawą Trybunałów Uśmiechu - trzydniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Bilety już w sprzedaży.
Szlakiem piotrkowskiego szpitalnictwa
W sobotę (10 września 2022 r.) o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim.
Baranovski na pożegnanie lata
Zapraszamy na piknik rodzinny "Pożegnanie lata z radiem Strefa FM", który odbędzie się już w sobotę, 3 września. Gwiazdą wieczoru będzie Baranovski. Publikujemy program wydarzenia.
Kirkuty Żydowskiego Miasta Piotrków - spacer odwołany
Niestety z przyczyn niezależnych od Centrum Informacji Turystycznej niedzielny spacer (4 września) na piotrkowski cmentarz żydowski zostaje odwołany.
„Harcerskie drogi do Niepodległej”- wystawa plenerowa
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy plenerowej „Harcerskie drogi do Niepodległej”, który odbędzie się w czwartek (01.09) o godzinie 17:00, na dziedzińcu Piotrkowskiego Muzeum (plac Zamkowy 4)
Ze względu na złe warunki atmosferyczne, zaplanowane na 24 sierpnia "Kino na leżakach" zostało przełożone na poniedziałek (29.08). Seans odbędzie się o godzinie 20:00 na placu przy Mediatece 800-lecia. Wstęp bezpłatny.
Zapraszamy w najbliższą sobotę (27.08) na kolejny koncert z cyklu „Trybunalskie granie”. Tym razem w Rynku Trybunalskim zaprezentuje się Miejska Orkiestra Dęta. Początek o godzinie 18:00.